Zarządzanie Najmem

Nowy pomysł na komfort i zyski.

Pierwszy kontakt z Państwem.

Poznanie
oczekiwań

Wizja lokalna nieruchomości połączona z jej wstępną analizą oraz rozmowa o planach i oczekiwaniach.

Określimy odpowiedni pakiet usług, następnie po uzgodnieniu wszystkich szczegółów, zaczniemy wdrażać konkretne działania.

Podpisanie umowy

Już na tym etapie najczęściej udzielają nam Państwo pełnomocnictwa do załatwiania wszelkich spraw związanych z wynajmem nieruchomości oraz późniejszym zarządzaniem.

Wykonamy badanie rynku, by porównać Państwa nieruchomość z podobnymi ofertami i odpowiednio zaplanować kolejne kroki.

Analiza rynku i rozpoczęcie działań marketingowych

Po kompleksowym przygotowaniu oferty wysyłamy ją do naszej wewnętrznej bazy klientów i współpracujących z nami biur nieruchomości, równolegle ląduje ona na wszystkich znaczących portalach, nieustanie dbamy o to, by oferta była wyróżniona i widoczna dla potencjalnych najemców

Odpowiednia prezentacja nieruchomości, to klucz do szybkiego wynajmu – dlatego zawsze zachęcamy Państwa, aby zostawić to w 100% naszym specjalistom.

Prezentacje nieruchomości i prowadzenie negocjacji

Prowadzimy w Państwa imieniu odpowiednie negocjacje, tak aby otrzymali Państwo oczekiwaną kwotę za wynajem.

Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem umowy najmu i innych dokumentów niezbędnych do bezpiecznego wynajmu nieruchomości.

Przygotowanie dokumentów do transakcji

Na życzenie pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i konsultujemy wszystkie bieżące kwestie lub nie angażujemy Państwa w drobniejsze procesy i konsultujemy jedynie najważniejsze kwestie.

Dzięki udzielonemu wcześniej pełnomocnictwu na każdym etapie możemy w Państwa imieniu zajmować się nieruchomością – także w zakresie podpisania umowy najmu

Podpisanie umowy i przekazanie lokalu

Po podpisaniu umowy wynajmu z całkowitą dokładnością spisujemy odpowiedni protokół zdawczo-odbiorczy lokalu i przekazujemy klucze najemcom.

W trakcie trwania wynajmu pobieramy czynsz od najemców, opłacamy wszystkie rachunki i podatki – na Państwa konto wpływa czysty zysk.

Zarządzanie najmem

Rozwiązujemy wszystkie problemy, które pojawiają się w trakcie wynajmu np.: w razie wystąpienia jakiejś usterki, zorganizujemy naprawę lub zakup nowego wyposażenia. Oczywiście pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o wszelkich problemach.

Gdy wynajem mieszkania będzie zbliżać się do końca zajmiemy się rozliczeniem rachunków, kaucji i odbiorem lokalu. Gdyby lokal potrzebował odświeżenia, to zorganizujemy remont tak, by trwał jak najkrócej i maksymalizował przyszłe zyski.

Wyprowadzka najemców

W momencie otrzymania informacji o tym, że obecni lokatorzy opuszczają lokal natychmiast przystępujemy do działania w celu znalezienia nowych najemców – tak by uniknąć pustostanów lub by trwały jak najkrócej.

Zarządzanie najmem jest usługą obejmującą kompleksową obsługę wynajmu nieruchomości – w przeciwieństwie do pośrednictwa w wynajmie nieruchomości zarządzanie najmem nie kończy się na podpisaniu umowy najmu, a jest to tak naprawdę dopiero początek współpracy. Tłumacząc czym jest zarządzanie najmem, najprościej jest powiedzieć, że usługą, dzięki której właściciel nieruchomości może czerpać zyski z wynajmu nie angażując swojego czasu w procesy z tym związane.

Właścicielom nieruchomości na wynajem zawsze zależy na bezpieczeństwie i jak najwyższej rentowności inwestycji. Lata doświadczeń pozwalają nam nie tylko zapewnić oba te czynniki, ale także dodać trzeci – komfort.

Nasze działania marketingowe, znajomość rynku, bogata, wewnętrzna baza klientów oraz biur współpracujących, a także zdolności negocjacyjne pozwolą zmaksymalizować wysokość czynszu i zniwelować pustostany.

Doświadczenie, świetnie przygotowane dokumenty i opracowane procedury ograniczą ryzyko do absolutnego minimum.

Nasi specjaliści wyręczą Państwa we wszystkich czynnościach związanych z wynajmem nieruchomości – znalezienie najemcy, przygotowanie umowy, wydanie lokalu, comiesięczne rozliczenia czynszu, rachunków, podatków, opieka nad nieruchomością, stały kontakt z najemcą, organizowanie koniecznych napraw– po rozliczeniu wszystkich kosztów, przelewamy do Państwa czysty zysk.

Do wyboru 3 pakiety usług

STANDARD

(10% miesięcznie +50% netto jednomiesięcznego czynszu jednorazowo) zawiera:

 • przygotowanie oferty wynajmu nieruchomości oraz jej marketing
 • prezentacje nieruchomości
 • znalezienie odpowiedniego najemcy + pomoc przy wykupieniu OC najemcy
 • reprezentowanie właściciela przed najemcą
 • nadzór nad lokalem
 • rozliczanie rachunków i opłat
 • przygotowywanie regularnych raportów dla właściciela nieruchomości
 • wizytacja nieruchomości raz na kwartał
 • rozliczenie kaucji
 • każdy następny najemca to opłata tylko 25% netto jednomiesięcznego czynszu

PREMIUM

(15% miesięcznie + 50% netto jednomiesięcznego czynszu jednorazowo) zawiera

 • przygotowanie oferty wynajmu nieruchomości oraz jej marketing
 • prezentacje nieruchomości
 • znalezienie odpowiedniego najemcy + pomoc przy wykupieniu OC najemcy
 • reprezentowanie właściciela przed najemcą
 • nadzór nad lokalem
 • rozliczanie rachunków i opłat
 • rozliczanie podatku od najmu
 • przygotowywanie miesięcznych raportów dla właściciela nieruchomości
 • wizytacja nieruchomości raz w miesiącu
 • rozliczenie kaucji
 • profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości
 • Home Staging nieruchomości
 • ubezpieczenie od nieopłaconego czynszu
 • kolejne wynajmy bez żadnych dodatkowych kosztów

INDYWIDUALNY

To oferta skrojona na miarę, elastyczna usługa, w której dopasowujemy zakres do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradzą, po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, przedstawimy najlepsze z możliwych rozwiązań.

Gdy posiadają Państwo już wynajętą nieruchomość i chcieliby Państwo skorzystać z pozostałych usług związanych z zarządzaniem najmem, wtedy za opiekę nad Państwa nieruchomością możemy zaproponować konkurencyjną stawkę.

Niezależnie od pakietu, w momencie, kiedy mieszkanie nie jest wynajmowane, właściciel nie ponosi kosztów związanych z usługą zarządzania, a my zawsze robimy wszystko by mieszkanie wynająć ponownie jak najszybciej, aby nie dopuszczać do pustostanów.

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate – Warszawa
  ul. Młynarska 7

  Eastate – Trójmiasto
  Aleja Rzeczypospolitej 4D
  Gdańsk

  tel.: +48 535 534 245
  email: kontakt@eastate.pl

  LinkedIn
  Instagram