Inwestowanie

Można samemu, ale nie warto.

Wiemy, że przy inwestycjach najważniejsze jest zaufanie. Stawiamy na długotrwałe, wieloletnie relacje, więc uczciwość i transparentność w całym procesie wspólnych transakcji z Państwem to priorytet – zawsze prezentujemy wszystkie plusy i minusy każdej opcji.  Nigdy nie sprzedajemy niczego za wszelką cenę. Wychodzimy z prostego założenia – zadowolony inwestor to wiele wspólnych transakcji na przestrzeni lat i liczne polecenia – nigdy nie warto zmarnować tego potencjału. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, ale pracując z nami, ograniczają je Państwo do minimum – dbamy o Państwa bezpieczeństwo finansowe i prawne. Wieloletnie doświadczenie członków naszego zespołu wyspecjalizowanych w obsłudze inwestorów to suma setek doświadczeń, relacji, kontaktów i nabytych umiejętności, które pozwalają maksymalizować zyski i zniwelować przeszkody.

Zainwestuj z nami w
 • swoją przyszłość
 • swoje środki
 • nieruchomości
 • pewne zyski

Pakietowe zakupy mieszkań u deweloperów

Duży może więcej – negocjując zakup więcej niż jednej nieruchomości uzyskamy znacznie większe rabaty, niż kupując pojedynczy lokal.

Posiadamy także wieloletnie relacje z deweloperami, dzięki czemu możemy uzyskać lepsze warunki, niż Klient indywidualny.

W zależności od sytuacji i typu zlecenia reprezentujemy jednego inwestora, który byłby zainteresowany pakietowym zakupem mieszkań u dewelopera, bądź łączymy kilku inwestorów w jedną grupę, tak by zmaksymalizować zyski każdego z nich.

Zakup okazji, remont i sprzedaż z zyskiem

Są to tzw. flipy, czyli zakup nieruchomości w okazyjnej cenie, przygotowanie jej  do sprzedaży i sfinalizowanie transakcji z zyskiem. Kompleksowo zajmujemy się całym procesem inwestycji w różne typy nieruchomości – mieszkania, lokale, domy i działki.

Okazje tak szybko jak się pojawiają, tak szybko znikają – zespół agentów, który codziennie analizuje wszystkie nowe oferty na rynku, w połączeniu z siecią kontaktów u deweloperów i zaprzyjaźnionych biur nieruchomości pozwala nam bardzo skutecznie wyszukać oferty w atrakcyjnych cenach.

Na tym etapie potencjalną inwestycją zajmują się już doradcy, którzy specjalizują się w obsłudze inwestorów – przeanalizują oni ofertę czy jej atrakcyjna cena nie jest spowodowana jakąś wadą lub skomplikowaną sytuacją prawną i będą kontynuowali negocjacje dot. warunków zakupu.

Na bazie naszych doświadczeń wiemy jak przygotować tego typu nieruchomość, by oferta przyciągnęła jak najwięcej potencjalnych kupujących, a sprawnie przeprowadzony remont nadzorowany przez naszych architektów wnętrz znacznie skróci czas do rozpoczęcia sprzedaży.

Na ostatnim etapie nasi doradcy zadbają o odpowiedni marketing i prezentacje nieruchomości, tak by zmaksymalizować zyski i sprawnie sfinalizować transakcję.

Jesteśmy pewni naszych umiejętności, zatem oferujemy Państwu – naszym inwestorom dwie opcje rozliczenia z nami:

 • niezależnie od ostatecznej rentowności: za wykonane przez nas czynności przy zleceniu
 • w zależności od zysku z inwestycji: część dochodu inwestora.

Zakup okazji i czerpanie korzyści z wynajmu

Zakup mieszkania lub lokalu komercyjnego to nie tylko comiesięczne czynsze, ale także wzrost wartości w czasie – biorąc pod uwagę oba te czynniki, możemy uzyskać inwestycje kilkukrotnie korzystniejszą od np: lokaty bankowej.

Poza znalezieniem nieruchomości w okazyjnej cenie, przed nabyciem bardzo ważne jest przeanalizowanie rynku pod kątem wysokości przyszłego czynszu i zaplanowanie jakich nakładów, poza ceną zakupu będzie wymagała inwestycja, już po nabyciu. Niezwykle ważne jest odpowiednie prowadzenie nieruchomości na wynajem – tak by wynajem był jak najbezpieczniejszy i rentowny.

Gdyby istniała konieczność remontu mieszkania przed rozpoczęciem wynajmowania lub w trakcie trwania inwestycji mogą to Państwo uczynić w naszej firmie – doskonale wiemy jak stworzyć miejsce, które zmaksymalizuje zyski i zminimalizuje pustostany.

Zakup ziemi jako lokata kapitału

W Polsce ostatnie kilkanaście lat to stałe wzrosty wartości na rynku ziemi – działki kupione w 2004 r. zyskały na wartości kilkaset procent – wg. GUS było to ponad 500%.

Nic nie zapowiada zmiany tych trendów, jednak trzeba zauważyć, że rynki wielu dużych miast powoli się nasycają, w związku z tym planując ulokowanie środków w danym gruncie na lata, należy zacząć od dogłębnej analizy rynku i prognoz związanych z danym rejonem, szczególnie pod kątem długoletniej przyszłości nieruchomości w danej lokalizacji.

Inwestując z nami w grunty, mogą być Państwo spokojni, że nabędą coś, w czym oszczędności na lata będą bezpieczne, uchronią środki od inflacji i pozwolą zarobić wielokrotnie więcej, niż aktualnie oferują lokaty bankowe.

Współpracujemy zarówno z tzw. inwestorami pasywnymi, którzy powierzają nam w 100% zarządzanie ich środkami nie angażując się przy tym w bieżącą pracę nad nieruchomością i są informowani o postępach w cyklicznych raportach, jak i z tzw. inwestorami aktywnymi, którzy na bieżąco angażują się w proces inwestycji (np: dając uwagi do projektu remontu mieszkania).

Niezależnie od tego, czy zastanawiają się Państwo nad pierwszą inwestycją na rynku nieruchomości, czy są Państwo doświadczonymi inwestorami planującymi kolejne zakupy – zapraszamy do kontaktu – nasz doradca specjalizujący się w danej kategorii rynku odpowie na wszelkie Państwa pytania i zaplanuje dalsze kroki współpracy.

Planują Państwo inwestycje w więcej niż jedną nieruchomość?

Przy takich transakcjach jesteśmy w stanie zaoferować rabat na pośrednictwo przy każdej z transakcji.

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate – Warszawa
  ul. Młynarska 7

  Eastate – Trójmiasto
  Aleja Rzeczypospolitej 4D
  Gdańsk

  tel.: +48 535 534 245
  email: kontakt@eastate.pl

  LinkedIn
  Instagram