Sprzedaż

Zawodowcy w każdym calu.

Pierwszy kontakt z Państwem.

Poznanie
oczekiwań

Wizja lokalna nieruchomości połączona
z jej wstępną analizą oraz rozmowa
o planach i życzeniach klientów.

Sprawdzimy pod kątem prawnym Państwa
nieruchomość – tak by sprzedaż była jak
najbardziej korzystna, sprawna
i bezproblemowa.

Analiza stanu
prawnego
i konkurencyjnych
ofert

Wykonamy badanie rynku, by porównać
Państwa nieruchomość z podobnymi
ofertami i odpowiednio określić plan
działania.

Po kompleksowym przygotowaniu oferty wysyłamy ją do naszej wewnętrznej bazy klientów i współpracujących z nami biur nieruchomości, a także równolegle ląduje ona na prawie 40 różnych portalach. Ciągle dbamy o to, by oferta była wyróżniona i widoczna dla potencjalnych kupujących.

Rozpoczęcie
działań
marketingowych

Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie – w zależności od potrzeb wykonujemy sesje zdjęciowe, spacery 3D, wizualizacje, rzuty, filmy, ujęcia dronem i home staging.

Odpowiednia prezentacja nieruchomości, to klucz do szybkiej i skutecznej sprzedaży – zawsze proponujemy, żeby to nasi specjaliści wzięli na siebie ten ciężar.

Prezentacje
nieruchomości
i prowadzenie
negocjacji

Negocjacje, szczególnie gdy dotyczą nieruchomości wobec której mamy sentymentalny stosunek, są często bardzo trudne – przy tak wysokich kwotach nawet niewielkie procentowe różnice to tysiące złotych. My zadbamy o to, żeby skończyły się one jak najkorzystniej.

Formalności związane ze sprzedażą nieruchomości bywają zawiłe – dzięki nam mogą Państwo być pewni, że transakcja odbędzie się bez żadnych komplikacji.

Przygotowanie
dokumentów
do transakcji

W przypadku dokumentów, które możemy uzyskać bez udziału właściciela nieruchomości, wyręczymy Państwa w tym obowiązku. W innych przypadkach wskażemy kiedy, gdzie, jak i jakie dokumenty należy pobrać.

Dbamy o transakcje do samego końca – po akcie notarialnym sporządzamy dokumenty służące przekazaniu nieruchomości kupującemu.

Finalizacja
transakcji

Zawsze proponujemy rozwiązania, które pozwolą jak najwięcej zaoszczędzić na podatkach – po sprzedaży informujemy kiedy, gdzie i jakie dokumenty złożyć.

Nasze oferty

 

Sprzedaj z nami
 • swoją nieruchomość
 • swoje mieszkanie
 • swój lokal
 • swój dom
 • swoją działkę

Sprzedaż nieruchomości na wyłączność

Kompleksowo obsługujemy cały rynek nieruchomości – niezależnie od tego czy sprzedają Państwo mieszkanie, dom, lokal komercyjny czy działkę zostaną Państwo obsłużeni przez naszego doradcę, który specjalizuje się w danym zagadnieniu i regionie.

Nawet przy sprzedaży na wyłączność nie pobierzemy od Państwa żadnej prowizji, jeżeli sprzedadzą Państwo swoją nieruchomość bezpośrednio.

Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.

Większość naszych klientów pochodzi z poleceń lub miało już okazję z nami współpracować, więc znają poziom świadczonych przez nas usług. Jeżeli się jeszcze nie znamy, to wiemy, że decyzja o powierzeniu sprzedaży nieruchomości na wyłączność obcym nie jest prosta, więc najpierw poznajmy się!

Proponujemy usługę na próbę – 1 miesiąca, nie obiecujemy, że uda nam się sprzedać Państwa nieruchomość w miesiąc, obiecujemy, że przekonają się Państwo, że nie potrzebują innego biura nieruchomości.

Po miesiącu sami Państwo zdecydują czy wydłużamy wyłączność, czy przechodzimy na warunki otwarte.

Sprzedaż nieruchomości na warunkach otwartych

Przy sprzedaży nieruchomości oddanych nam do obsługi na wyłączność możemy poszczycić się skutecznością przekraczającą 95% – przy warunkach otwartych jest ona znacznie niższa. Wynika to przede wszystkim z tego, że zbyt wiele biur nieruchomości pracujących przy jednej ofercie znacznie obniża jej atrakcyjność: wiele ogłoszeń tej samej oferty powoduje wrażenie, że cieszy się ona małym zainteresowaniem. Ponadto różne agencje często podają w ogłoszeniach sprzeczne informacje, przez co traci ona na wiarygodności.

Oczywiście, możemy zacząć działać na warunkach otwartych, ale uczciwie uprzedzamy, że będziemy się starać Państwa przekonać do przejścia na wyłączność – tylko w ten sposób możemy w pełni rozwinąć skrzydła.

Znając naszą skuteczność przy pracy na ofertach, które zostały nam dane do obsługi na wyłączność, możemy zaangażować znacznie większe środki w marketing i promocję oferty, a nasi doradcy mogą poświęcić jej znacznie więcej czasu i pracy, co zawsze przekłada się na szybszy czas transakcji i wyższą kwotę sprzedaży.

W cenę usług wchodzą:

 • Analiza stanu prawnego nieruchomości
 • Wykonanie badania rynku i porównanie sprzedawanej nieruchomości z innymi dostępnymi ofertami
 • Zaproponowanie ceny ofertowej sprzedawanej nieruchomości
 • Wykonanie wybranych działań marketingowych: sesji zdjęciowej, spaceru 3D, rzutu, wizualizacji, filmów, ujęć dronem, home stagingu
 • Napisanie opisu i przygotowanie oferty sprzedaży nieruchomości
 • Wysłanie oferty klientom z naszej wewnętrznej bazy, którzy szukają nieruchomości o takich parametrach
 • Wyeksportowanie oferty na prawie 40 portali z ogłoszeniami nieruchomości na sprzedaż
 • Wykonywanie prezentacji nieruchomości klientom, którzy wyrażą zainteresowanie obejrzeniem oferty (w tym także prezentacji zdalnych)
 • Prowadzenie negocjacji dot. ceny i warunków sprzedaży nieruchomości
 • Przygotowanie i/lub analiza dokumentów do sprzedaży nieruchomości (w przypadku dokumentów, które możemy uzyskać bez udziału właściciela nieruchomości, wyręczymy Państwa w tym obowiązku, w innych przypadkach wskażemy kiedy, gdzie, jak i jakie dokumenty należy pobrać)
 • Umówienie aktu notarialnego u notariusza
 • Pomoc w wydaniu lokalu kupującemu (w tym przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego)
 • Poinstruowanie o dokumentach, które należy złożyć po sprzedaży nieruchomości

Planują Państwo sprzedaż jednej nieruchomości oraz zakup innej?

Przy takich transakcjach jesteśmy w stanie zaoferować rabat na pośrednictwo przy każdej z transakcji.

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate – Warszawa
  ul. Młynarska 7

  Eastate – Trójmiasto
  Aleja Rzeczypospolitej 4D
  Gdańsk

  tel.: +48 535 534 245
  email: kontakt@eastate.pl

  LinkedIn
  Instagram