Zakup

Dobry doradca to słuszne decyzje.

Pierwszy kontakt z Państwem.

Poznanie
oczekiwań

Rozmowa w celu ustalenia kryteriów dotyczących poszukiwanej nieruchomości.

Niezwłocznie po poznaniu Państwa oczekiwań przechodzimy do poszukiwań – wiemy, że szczególnie przy obecnym rynku dynamiczne działania są bardzo ważne.

Podpisanie
umowy
pośrednictwa

Nasze wynagrodzenie zależy od poziomu skomplikowania i ilości czasu, który trzeba poświęcić, by znaleźć Państwa wymarzoną nieruchomość.
Prowizję pobieramy zawsze dopiero po zakończeniu poszukiwań.

Monitoring rynku to nie tylko poszukiwania na kilkudziesięciu portalach i analiza setek ogłoszeń, to także nasza wewnętrzna baza ofert oraz współpraca z innymi biurami nieruchomości i deweloperami.

Rozpoczęcie
analizy
rynku

Współpracując z nami, mają Państwo pewność, że jeżeli oferta spełniająca określone wcześniej preferencje pojawi się na rynku, to po pozytywnym przejściu wstępnej weryfikacji zostanie ona Państwu przedstawiona.

Przez cały okres współpracy pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie i na bieżąco informujemy o postępach poszukiwań.

Przedstawienie
pierwszych
propozycji

Pierwsze wstępne propozycje pomagają jeszcze lepiej doprecyzować preferencje i skrupulatnie dobrać nieruchomości odpowiednie do zaprezentowania Państwu na żywo.

Towarzyszymy Państwu przy oglądaniu wszystkich nieruchomości.

Prezentacje
nieruchomości

Nigdy nie staramy się sprzedać niczego za wszelką cenę – zawsze zwracamy uwagę zarówno na zalety, jak i wady danych propozycji – chcemy doradzać tak, by wybrali Państwo najlepszą opcję z możliwych.

Przy zakupach nieruchomości nawet niewielkie procentowe różnice to tysiące złotych, my zadbamy o to, żeby skończyły się one jak najkorzystniej – często wynegocjowane przez nas kwoty znacznie przekraczają wysokość naszej prowizji.

Negocjacje ceny
i warunków
zakupu

Pomagamy nie tylko w ustaleniu ceny zakupu – poprawnie podpisana umowa przedwstępna zabezpieczy i  scementuje dalszą transakcję.

Formalności związane z zakupem nieruchomości bywają zawiłe – dzięki nam mogą Państwo być pewni, że transakcja odbędzie się bez żadnych komplikacji.

Analiza stanu
prawnego
i dokumentów
do transakcji

Dzięki współpracy z nami stan prawny kupowanej nieruchomości nie będzie budzić żadnych wątpliwości – dopilnujemy, żeby po finalizacji transakcji jedynym problemem był wybór wyposażenia.

Dbamy o transakcje do samego końca – po akcie notarialnym pomagamy przy prawidłowym odbiorze lokalu od sprzedającego.

Finalizacja
transakcji

Zawsze informujemy nowych właścicieli nieruchomości jakich formalności powinni dopełnić w związku z zakupem nieruchomości, cały czas pozostając do dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Nasze oferty

 

Kup z nami
 • swoje miejsce
 • swoje mieszkanie
 • swój lokal
 • swój dom
 • swoją działkę

Kompleksowo obsługujemy cały rynek nieruchomości – niezależnie od tego, czy planują Państwo zakup mieszkania, domu, lokalu komercyjnego czy działki zostaną Państwo obsłużeni przez naszego doradcę, który specjalizuje się w danym zagadnieniu i regionie.

Jeżeli podczas współpracy z nami zakupią Państwo nieruchomość sami, bez naszej pomocy, to nie pobierzemy od Państwa żadnej prowizji – zapłacą nam Państwo wynagrodzenie, dopiero gdy znajdziemy Państwa wymarzoną nieruchomość.

Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.

Wolimy nazywać nasz zawód „doradcą” zamiast agentem, bo tak właśnie widzimy nasze zadanie: doradzenie Państwu najlepszych możliwych propozycji i rozwiązań, a później bezproblemowe przeprowadzenia Państwa przez proces zakupu nieruchomości.

Wychodzimy z założenia, że nasi klienci nie potrzebują 10 agentów nieruchomości, którzy wyślą po 1 nieruchomości – potrzebują Państwo jednego doradcy, który wyśle wszystkie interesujące oferty, dlatego zachęcamy, by przed rozpoczęciem współpracy z innymi biurami nieruchomości spróbowali Państwo pracy tylko z nami – zrobimy wszystko by byli Państwo z tego wyboru w pełni zadowoleni.

Większość naszych klientów pochodzi z poleceń lub miało już okazję z nami współpracować, więc znają poziom świadczonych przez nas usług. Jeżeli się jeszcze nie znamy, to wiemy, że decyzja o powierzeniu zakupu nieruchomości obcym nie jest prosta, więc najpierw poznajmy się!

W cenę usług wchodzą:

 • Monitorowanie rynku pod kątem nieruchomości wpisujących się w Państwa preferencje
 • Współpraca międzyagencyjna z innymi biurami nieruchomości i deweloperami
 • Wysyłanie ofert nieruchomości pasujących do wytycznych
 • Wykonywanie prezentacji nieruchomości
 • Wykonanie badania rynku i porównanie kupowanej nieruchomości z innymi dostępnymi ofertami
 • Prowadzenie negocjacji dot. ceny i warunków zakupu nieruchomości
 • Analiza dokumentów dot. zakupu nieruchomości
 • Analiza stanu prawnego nieruchomości
 • Umówienie aktu notarialnego u notariusza
 • Pomoc w odebraniu lokalu od sprzedającego (w tym przygotowanie protokołu zdawczo-odbiorczego)
 • Poinstruowanie o dokumentach, które należy złożyć po zakupie nieruchomości

Planują Państwo sprzedaż jednej nieruchomości oraz zakup innej?

Przy takich transakcjach jesteśmy w stanie zaoferować rabat na pośrednictwo przy każdej z transakcji.

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate – Warszawa
  ul. Młynarska 7

  Eastate – Trójmiasto
  Aleja Rzeczypospolitej 4D
  Gdańsk

  tel.: +48 535 534 245
  email: kontakt@eastate.pl

  LinkedIn
  Instagram