Remont

Czynić cuda? Nic prostszego.

Pierwszy kontakt z Państwem.

Poznanie
oczekiwań

Wizja lokalna nieruchomości połączona
z jej analizą i wykonaniem pomiarów.
Rozmowa o planach i życzeniach klientów.

Jeszcze przed podpisaniem umowy poznają Państwo dokładną wycenę remontu.

Określenie
zakresu prac

Na tym etapie jesteśmy w stanie sprecyzować czas realizacji zlecenia – przy jednoczesnym skorzystaniu z usługi projektowania wnętrz dostaną Państwo gwarancję ukończenia prac w danym terminie.

W umowie jasno określamy zakres wykonywanych prac.

Podpisanie
umowy

Za wykonane zlecenie wystawiamy fakturę VAT.

Zawsze rozpoczynamy prace zgodnie z umówionym terminem.

Rozpoczęcie
prac
remontowych

Sprawne zarządzanie remontem i koordynowanie licznych wykonawców pozwala nam kończyć remonty znacznie szybciej, niż “standardy” do których przyzwyczaił nas rynek.

Bycie z Państwem w stałym kontakcie to dla nas standard i oczywisty obowiązek – wiemy, że remont to emocje, więc o wszystkim będą Państwo informowani.

Stały kontakt
z właścicielem

Raz w tygodniu wyślemy Państwu sprawozdanie z postępów prac – opis wykonanych czynności, zdjęcia wnętrza i plan zadań na kolejny tydzień.

Odbierają Państwo od nas swój przyszły dom gotowy do zamieszkania.

Zakończenie

Po zakończeniu wszystkich prac remontowych i aranżacyjnych wykonamy gratis profesjonalną sesję zdjęciową wnętrza – ten widok warto będzie uwiecznić!

Zmień z nami
 • swoje miejsce
 • swoje mieszkanie
 • swój pokój
 • swój lokal
 • swój dom

Remonty u naszych klientów przed skorzystaniem z naszych usług często wywoływały skrajne emocje – z jednej strony radość ze zmian, z drugiej złość wywołana nieprawidłowo wykonanymi pracami, opóźnieniami i realizacjami odbiegającymi od pierwotnej wizji – na szczęście to przeszłość. Zadbamy o to,
by Państwa remont wywoływał tylko pozytywne uczucia.

Korzystając z naszych usług, przede wszystkim kupują Państwo komfort i spokój – jedynym zmartwieniem będzie wybór wyposażenia remontowanego wnętrza, a nawet w tym jesteśmy w stanie Państwu pomóc!

Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej i trójmiejskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski.

W przypadku skorzystania z usługi remontu w połączeniu z naszą usługą projektowania wnętrz i nadzoru nad remontem udzielamy gwarancji ukończenia prac w określonym terminie – przy typowych zleceniach są to najczęściej 4 miesiące od momentu rozpoczęcia prac.

Nie muszą się Państwo martwić o żaden aspekt zmian w Państwa wnętrzu – zadbamy o każdy element i udzielimy gwarancji na poprawność wykonanych usług.

Oferta liftingu nieruchomości

Czasem, aby uatrakcyjnić wnętrze wystarczą drobne zmiany – wyrzucenie starych mebli i wyposażenia, odmalowanie ścian czy wycyklinowanie podłogi – przygotowanie tak mieszkania do sprzedaży może podnieść jego wartość o sumę znacznie przekraczającą koszt takiego liftingu.

Jeżeli zdecydują się Państwo na lifting nieruchomości i jednocześnie powierzą nam Państwo nieruchomość na sprzedaż na warunkach wyłączności, to koszty takiego remontu ponoszą Państwo dopiero po sfinalizowaniu transakcji – gdy środki będą na Państwa koncie.
Tak – sprzedadzą Państwo mieszkanie dużo korzystniej i zapłacą za to, dopiero gdy to się spełni.

Przy jednoczesnym skorzystaniu z usługi remontu i projektowania wnętrz z nadzorem udzielimy Państwu rabatu na każdą z tych usług.

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate – Warszawa
  ul. Młynarska 7

  Eastate – Trójmiasto
  Aleja Rzeczypospolitej 4D
  Gdańsk

  tel.: +48 535 534 245
  email: kontakt@eastate.pl

  LinkedIn
  Instagram