Marketing

Wasze nieruchomości w naszym najlepszym wydaniu.

Jako firma chcemy wyjść Państwa potrzebom na przeciw, w związku z tym mogą Państwo skorzystać z naszych dodatkowych usług osobno.

Jeśli nie jest potrzebne Państwu kompleksowe wsparcie w procesie sprzedaży/najmu/projektowania czy remontu, a potrzebują Państwo usługi która uatrakcyjni nieruchomość, to dobrze Państwo trafili – zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas dodatkowymi usługami.

Przygotowana przez nas oferta, ma na celu podniesienie atrakcyjności Państwa nieruchomości. Każda nieruchomość jest inna, więc zawsze dostosowujemy nasze działania indywidualnie do konkretnego zlecenia, dlatego zanim oferta trafi na rynek, musimy szczegółowo zapoznać się zarówno z nią, jak i z Państwa oczekiwaniami. Odpowiednio zaaranżowane pomieszczenia podnoszą skuteczność ich sprzedaży/wynajmu, a naszą rolą jest właśnie do tego doprowadzić – zmaksymalizować zyski i zminimalizować czas do transakcji.

Powierz nam
 • swoje miejsce
 • swoje mieszkanie
 • swoją działkę
 • swój lokal
 • swój dom

W skład naszych usług wchodzą:

 • Spacer 3D
  Dzięki tej usłudze klienci mogą obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu. Poprzez skanowanie wszystkich pomieszczeń powstaje obraz nieruchomości w 3D.
 • Wizualizacje
  Wizualizacje nieruchomości ukazują nieruchomość w stanie po remoncie, więc wykonujemy je zazwyczaj na nieruchomościach z rynku pierwotnego lub w stanie do remontu, pozwala to potencjalnym klientom pokazać możliwości danego wnętrza.
 • Filmy i ujęcia dronem
  Ujęcia w ruchu pozwalają wydobyć walory nieruchomości niewidoczne na nieruchomych zdjęciach – jest to wyjątkowy i niepowtarzalny sposób na przekazanie klimatu danego mieszkania, domu, działki czy też lokalu.
 • Rzuty i plany nieruchomości
  Inaczej projekt lokalu, to nie tylko informacja o tym jaka jest wielkość poszczególnych pomieszczeń, ale także ich układ, wymiary i możliwości związane z ewentualnymi zmianami w przyszłości.
  Wykonujemy także plany działki, które świetnie pozwalają zorientować się w jej kształcie, możliwości podziału gruntu czy różnych opcji posadowienia na niej zabudowy.
 • Home Staging
  Wnętrza bez dodatków i akcesoriów związanych z codziennym życiem są puste i pozbawione duszy – dzięki odpowiedniej aranżacji i home stagingu można dodać nieruchomości wyrazu, który przybliży przyszłym właścicielom lub najemcom jak będą się w danym wnętrzu czuli.
 • Profesjonalne sesje fotograficzne
  Mamy sekundy by zainteresować przyszłego kupującego lub najemcę, więc to jakie oferta robi pierwsze wrażenie często decyduje o tym czy potencjalny klient w ogóle zwróci uwagę na daną ofertą czy jak przy wielu innych: przejdzie nad nią dalej, my wiemy jak sprawić by Państwa nieruchomość przykuwała wzrok.
 • Banery reklamowe, publikowanie ogłoszeń na blisko 40 portalach i odpowiednie dobrane promowania
  Właściwa ekspozycja oferty i regularne dbanie o jej podbicia i wyróżnienia, to klucz do skutecznego marketingu, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dotrzeć do odpowiednio grona odbiorców i szybko sfinalizować transakcję.

Działamy głównie w obrębie aglomeracji warszawskiej, ale większe zlecenia jesteśmy w stanie realizować na terenie całej Polski – zapraszamy do kontaktu w celu wyceny usługi.

Każdego dnia docieramy do licznego grona odbiorców jakimi są nasi klienci. Poprzez jasno sprecyzowane działania marketingowe, dostosowane do konkretnych nieruchomości, jesteśmy w stanie przyspieszyć cały proces sprzedaży/wynajmu Państwa nieruchomości. Każdą nieruchomość jaką nam Państwo powierzają staramy się przedstawić w jak najlepszym wydaniu, miarą naszej skuteczności jest zawsze Państwa zadowolenie.

Zgłoś się do nas a pokażemy Twoją nieruchomość
w jej najlepszym wydaniu!

Skontaktuj się z nami

  Kontakt

  Eastate
  ul. Młynarska 7,
  01-205, Warszawa

  tel.: +48 535 534 245

  email: kontakt@eastate.pl